Hizmetler

ICF UNVANLANMA SÜRECİNDE MENTÖRLÜK

Neden PCC Emine ÖZCAN?

Akredite koçluk eğitimlerinizi min. 60 saat olarak aldınız ve meslek olarak koçluk yapmayı sevdiyseniz, koçluk görüşmelerinde bu işi mesleğiniz olarak yapma fikri sizi heyecanlandırıyorsa; bu mesleğin saygın temsilcilerinden olmak istiyorsanız ACC unvan yolculuğunuzda beraberiz.

ACC olmak için; ICF kurallarınca 60 saat akredite eğitim, 100 koçluk görüşmesi (%80’i ücretli) ve 10 seans ICF Mentör koçtan (PCC ya da MCC) koçluk hizmeti almanız gerekmektedir.

Mentörlük sürecinizde, koçlukta ilerlemenize engel olan kabulleriniz, yargılarınız, genellemeleriniz, zanlarınız varsa, fark ediyorsunuz.  Kendi hazır olma halinizle tüm sabotajcılarınızla vedalaşıyorsunuz. Zorlandığınız noktaları fark ettikçe, kendinizi duydukça, gördükçe sizi asıl potansiyelinize götüren keşiflerle dolu bir yolculuğun içinde bulacaksınız kendinizi.

Unvanlama sürecinde sizinle birlikte yol alıyor ve her seans en iyi versiyonunuza hizmet edecek farkındalıklarla gelişiminizi birlikte gözlemliyoruz.

10 seans mentörlük yolculuğumuza başladığımızda ICF üyesi olabiliyorsunuz. Böylece “Uzman Koç” olarak mesleki kariyerinizde yol almaya başlıyorsunuz.

ACC sınavını geçtikten sonra artık akredite bir koç olarak kendinizi tanıtabilecek, saygınlığınıza değer katacaksınız.

Sizi birer saygın ICF ünvanlı koç ve “Gelecek Bugün Başlar” GBB Derneği üyesi olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağım.


MENTÖRLÜK

İşleniyor...